Zapraszamy Państwa do współpracy z naszym duetem. Od lat wspólnie koncertujemy na dużych i małych scenach muzycznych. Posiadamy szeroki wachlarz repertuaru oraz wieloletnie doświadczenie w uświetnianiu wszelkiego rodzaju imprez. W Naszej ofercie mamy utwory instrumentalne (wiolonczela + fortepian) oraz utwory wokalno-instrumentalne (wokal żeński/męski z akompaniamentem instrumentów klawiszowych). Śpiewamy również z podkładem muzycznym. Dysponujemy własnym nagłośnieniem. Repertuar i ewentualne poszerzenie składu zespołu dopasowujemy indywidualnie do potrzeb klienta. Serdecznie polecamy – zespół ArteDuo.

Skład zespołu ArteDuo

Joanna Kalaga

Wiolonczelistka, wokalistka, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach. Jest założycielką i managerem kwartetu smyczkowego Dell’arte oraz zespołu ArteDuo. Ukończyła studia magisterskie w klasie dr hab. Piotra Janosika, studia podyplomowe w zakresie – Zespół Kameralny oraz studia doktoranckie, które zaowocowały nadaniem stopnia doktora sztuk muzycznych. Obecnie jest także pedagogiem w Państwowej Szkole Muzycznej I-go stopnia w Jaworznie.

Tomasz Tomica

Pianista, wokalista, pedagog. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego na wydziale pedagogiczno-artystycznym. Wieloletni solista i akompaniator Akademickiego Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Śląskiej w Katowicach. Współpracował i koncertował z wieloma zespołami i chórami w kraju i za granicą. Obecnie jest wokalistą i pianistą zespołu ArteDuo.