W ważnych chwilach warto zaufać komuś, komu zależy, komu obce są znudzenie i rutyna. Jesteśmy grupą przyjaciół, połączonych wspólną pasją. Każdy z nas, na co dzień, jest czynnym muzykiem i nauczycielem. Razem stanowimy zgraną ekipę ludzi inspirujących siebie wzajemnie, czerpiących ze świata to co najpiękniejsze. Muzyka jest treścią naszego życia. Pragniemy dzielić się nią z Wami! Zapraszamy do współpracy.

Organizując uroczystość oferujemy zarówno profesjonalną oprawę muzyczną podczas uroczystości ślubno-weselnych, jak i kontakt z fachowcami takimi jak: fotograf, kamerzysta, wizażystka, fryzjer. Znakomita praca Naszych partnerów przedstawiona jest w zakładce OFERTA. Serdecznie zapraszamy.

Kwartet smyczkowy Dell’arte

Oferta

Kwartet smyczkowy Dell’arte – proponujemy muzykę w aranżacji na kwartet smyczkowy dopasowaną do Państwa upodobań i potrzeb. W repertuarze posiadamy utwory mistrzów muzyki klasycznej, aranżacje muzyki filmowej, hity zespołów z gatunku POP, tanga, standardy jazzowe, a w razie zapotrzebowania otwartą drogę na nowe propozycje repertuarowe.

Skład Kwartetu Dell'arte

KWARTET (27)

Grzegorz Wojtasik

Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie skrzypiec prof. Rolanda Orlika. Laureat Nagrody Specjalnej w Ogólnopolskim Konkursie Muzyki Kameralnej „Wokół Vivaldiego” w Krakowie (2009 r). Uczestnik Kursów muzycznych w Żaganiu, Łańcucie i Katowicach, gdzie kształcił się pod okiem wybitnych pedagogów m. In. Bartosza Bryły, Bartłomieja Nizioła, Arkadiusza Kubicy, Marka Mosia, Michała Grabarczyka, Moniki Urbaniak-Lisik, Andrzeja Gębskiego, Janusza Wawrowskiego. Współpracował z licznymi orkiestrami m.in. Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia, Kameralną Orkiestrą AUKSO, Filharmonią Wrocławską, Filharmonią Dolnośląską w Jeleniej Górze. Obecnie jest zatrudniony jako skrzypek w Zespole Pieśni i Tańca ŚLĄSK im. Stanisława Hadyny oraz jako pedagog w Zespole Szkół Muzycznych im. Jana Kiepury w Sosnowcu.

KWARTET (2)

Adriana Urbacz

Absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Brała udział w wielu projektach orkiestrowych, kameralnych w kraju i za granicą (Grecja, Niemcy, Szwajcaria, Chiny). Pracowała i współpracowała w instytucjach kultury takich jak Domy Kultury, Szkoły Muzyczne I i II stopnia, Teatry, Filharmonie. Obecnie zajmuje się terapią alternatywną (choreoterapia, masaż dźwiękami mis tybetańskich, terapeutyczny masaż Shantalla) oraz pedagogiką waldorską. Pracuje z dziećmi i młodzieżą jako nauczyciel gry na instrumencie, komponuje piosenki dla dzieci prowadząc własną działalność artystyczną. Prywatnie spełnia się jako żona i mama.

KWARTET (43)

Katarzyna Baczewska

Urodziła się w 1982 roku, w rodzinie muzycznej. Naukę gry na skrzypcach rozpoczęła w wieku 7 lat, w Podstawowej Szkole Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Katowicach. Edukację kontynuowała w Ogólnokształcącym Liceum Muzycznym im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Dwa lata później rozpoczęła naukę gry na altówce. W 2006 roku ukończyła Akademię Muzyczną im. K. Szymanowskiego w Katowicach, w klasie prof. Z. Jochemczyka. Katarzyna brała udział w wielu kursach orkiestrowych, współpracowała z wybitnymi dyrygentami i solistami. Na trzecim roku studiów podjęła pracę w Śląskiej Orkiestrze Kameralnej, z którą koncertuje po Polsce i po krajach europejskich oraz nagrywa płyty. W latach 2007/2008 prowadziła grupę altówek w portugalskiej Orquestra do Norte. Obecnie jest członkinią Śląskiej Orkiestry Kameralnej.Od 2011 roku prowadzi klasę altówki w Zespole Szkół Muzycznych im. Michała Spisaka w Dąbrowie Górniczej. Oprócz koncertów kameralnych i symfonicznych udziela się również na estradzie śląskiej jako solistka i kameralistka. Jej największym sukcesem był koncert rodzinny „Galaxy of Polish Stars” w nowojorskiej Weill Recital Hall w Carnegie Hall.

KWARTET (46)

Joanna Kalaga

Wiolonczelistka, wokalistka, absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Jest założycielką i managerem kwartetu smyczkowego Dell’arte oraz zespołu ArteDuo. Ukończyła studia magisterskie w klasie dr hab. Piotra Janosika, studia podyplomowe w zakresie – Zespół Kameralny oraz studia doktoranckie, które zaowocowały nadaniem stopnia doktora sztuk muzycznych. Uczestniczyła wielokrotnie w kursach muzycznych pod okiem wybitnych profesorów. Współpracowała z wieloma orkiestrami i zespołami m.in. z Zespołem Pieśni i Tańca Śląsk, Orkiestrą Muzyki Nowej, zespołem A’quartet, Orkiestrą Zagłębia Dąbrowskiego. Obecnie pracuje jako nauczyciel muzyki w SP nr 29 z Oddziałami Sportowymi w Dąbrowie Górniczej oraz jako pedagog w Państwowej Szkole Muzycznej I-go stopnia w Jaworznie.